Instalujeme magnetický držák mobilu do auta

  Je v podstatě mnoho míst, kam bychom mohli umístit tuto ideální pomůcku, otázkou je, kde to bude pro nás nejlepší a nejpřehlednější, což si můžeme v klidu vyzkoušet a pak se vydat na nákupy. Existuje několik druhů držáků, ale podle nejlepších testů je nejlepší magnetický. Ačkoliv se někdo může obávat, že se jedná o spojení magnetu a mobilního telefonu, tak není třeba mít vůbec žádné obavy. Vše prošlo spolehlivým atestem a magnetická samolepka nijak neuškodí, naopak mobil pěkně a pevně drží, že mu nevadí žádné větší otřesy, když se jede po nerovném terénu.
  kvalitní držák

  Vybíráme místo

  Asi úplně nejlepší je umístit magnetický držák mobilu do auta v prostoru ventilace. Nemusí se nic složitě vymýšlet, pouze se úchyt zasune do ventilační mřížky. Tím se prakticky stane nenápadným doplňkem a také nikde nepřekáží na palubní desce nebo nebrání výhledu v prostoru okna. Hodí se do každého vozidla a dokonce si ho můžeme vybrat v barvě vozu nebo podle možností, které se nám nabízí. Magnetické uchycení telefonu k držáku zajišťuje kovová lepící samolepka, kterou stačí přilepit k zadnímu krytu. Také je možnost mezi kryt a telefon vložit kovovou destičku, která splní stejný efekt. Je to univerzální pomůcka i pro GPS, MP3 přehrávače chytré telefony, tablety atd.
  kockpit auta

  To není vše

  Pokud jsme se rozhodli instalovat úchyt na mobil do ventilace, tak se nemusíme spokojit jen tak s obyčejnou plastovou pomůckou. V dnešní době trh nabízí poněkud více a to třeba výrobek s otočným čepem, kdy si pak můžeme natočit telefon do takové polohy, která nám bude nejvíce vyhovovat. Pak si lze ještě zakoupit s možností napájecího systému a podobně. Pokud by nám ale tato poloha vůbec nevyhovovala, nemusíme zoufat, lze pořídit s příchytkou a ramenem přímo na okno nebo na palubní desku. Opět je zde mnoho možností a výběru, takže si skutečně může každý zakoupit toho svého favorita. Důležité je, že plní tu funkci, pro kterou byl stvořen.