Jak fungují nebankovní úvěry a pro koho jsou určeny? I vás mohou zachránit!

  Potřebujete si nutně a hlavně rychle půjčit peníze, ale v bance vám žádost zamítli? Nezoufejte, je tu ještě možnost, jak peníze získat snadno a rychle.

  Jak fungují nebankovní úvěry a pro koho jsou určeny? I vás mohou zachránit!

  Peníze si občas potřebuje půjčit asi každý, ne každému jsou ale ochotny půjčit banky. V bankách musí každý takový žadatel o úvěr procházet složitým procesem posuzování, pokud vás banka odmítne, je to sice smutné, ale rozhodně není všemu konec. Pokud nutně potřebujete peníze a to na cokoliv, můžete si je půjčit i u nebankovních společností. Oblíbené jsou takzvané americké hypotéky, pokud jste tento termín ještě neslyšeli, zpozorněte, možná je to pro vás cesta, jak se dostat ze složité životní situace.

  pexels-photo-5849563

  Půjčte si snadno a hlavně rychle

  Do finanční tísně se může dostat kdokoliv z nás, v bance ale peníze nepůjčí rozhodně každému. Pokud vás už banky odmítají a vy nevíte kudy kam, můžete si zkusit zažádat o některý z produktů u nebankovní společnosti. Nebojte se, tohle není trik, jak vás ožebračit. Nebankovní americká hypotéka je poměrně známým produktem a získat tak můžete docela slušnou částku, kterou můžete využít úplně na cokoliv, můžete díky tomuto úvěru splatit své pohledávky, staré dluhy či exekuce, stejně tak můžete peníze využít na nákup nemovitosti nebo na rekonstrukci domu či bytu.

  Nebankovní společnosti nemají tak složité podmínky pro schválení úvěru a přitom vás rozhodně nestáhnou z kůže při splácení, můžete být dokonce i zapsáni v registru dlužníků, což banky rozhodně netolerují, můžete mít již nějaké dluhy a podobně, můžete mít nízké příjmy a nikdo po vás nebude vyžadovat ani doložení jiných dokumentů. Ale je jasné, že nějakou záruku potřebovat budete. U nebankovních společností je nutné zaručení se nemovitostí a to buď přímo vaší nebo nemovitostí, kterou vlastní třetí osoba, která bude ochotná se za vás zaručit. Pokud sami nemáte nemovitost, musí vám blízká třetí osoba podepsat zástavní smlouvy a úvěr můžete získat i tak. Ručení nemovitostí je u těchto typů úvěrů ale často jedinou podmínkou.

  pexels-photo-4386373

  Kolik vám půjčí a s jakým úrokem

  Peníze pak můžete mít do několika hodin, maximálně dnů ale obvykle jsou peníze připisovány na účet do čtyřiadvaceti hodin. Částka se odvíjí od ceny nemovitosti, půjčit si ale můžete až sedmdesát procent celkové hodnoty dané zastavené nemovitosti a co se týče úroků, ty jsou obvykle nízké, mnohdy se rovnají úrokovým sazbám, které nabízí i banky. Splácet pak můžete až po dobu třiceti let. Splatit můžete úvěr klidně dříve, podle vaší finanční situace, vše bez počátečních poplatků.

  Nebankovní americké hypotéky jsou určeny jak pro podnikatele, kteří si mohou vzít podnikatelský úvěr, ale je možnost zažádat si i o běžný spotřebitelský úvěr, který slouží fyzickým osobám pro vlastní spotřebu. Tyto nebankovní úvěry jsou stále oblíbenější, právě pro své výhodné podmínky. Pokud máte finanční tíseň, určitě pomohou i vám.