Jaké vykazuje ženšen účinky na lidské zdraví

  Aneb co dovedou adaptogenní rostliny

  Korejský ženšen se v Tradiční čínské medicíně ujal významného postu léčit téměř každý fyzický i psychický problém. Domníváte se, že přeháníme? Nikoli, ne náhodou se mu přezdívá „Všehoj“ a ne náhodou se indikuje i na velmi vážná onemocnění a zdravotní stavy. Jak vykazuje kořen ženšenu účinky na zdraví a k čemu jej využít?

  kořen ženšenu

  Sex – milování s milujícím partnerem v láskyplném objetí, se spoustou něhy, s dlouhou předehrou, mazlením, laskáním různých částí těla jazykem, smyslné nasávání vůně partnerčina těla, dráždění erotogenních zón a vícečetné orgasmy po dobu několika hodin. Zdá se vám to jako utopistická fantazie z nějakého pornografického filmu, v němž účinkují vybraní jedinci s enormní výdrží? Vůbec to tak nemusí být a přesně podle tohoto scénáře si můžete užít sex i vy. Láska nezná žádné hranice a Ženšen vás o tom může přesvědčit. Působí totiž na vaše tělesné hormony tak, že je posouvá do rovnovážného stavu, jak by to mělo správně být.

  adaptogenní rostliny

  Depresivní stavy – deprese je výraz, který se skloňuje ve všech pádech poměrně často, mnoho lidí je přepracováno, mnoho lidí špatně spí, mnozí z nás prožíváme ne zrovna příjemné mezilidské vztahy, řešíme spoustu obtížných situací, jsme přetěžováni povinnostmi a také vystaveni různým záludnostem, podvodům a nezáviděníhodným situacím. Čelit depresím a stresu není snadné, a pokud si myslíte, že to vyřešíte antidepresivy a dalšími chemickými léky, jste na omylu. Tělo si za syntetické léky bere svou daň, a tento „dluh“ pak nebudete v budoucnu možná schopni splatit. Nespoléhejte se na alkoholické nápoje, naopak se jim vyvarujte, omezte pití kávy a kofeinových nápojů a odložte cigaretu a do svého sortimentu nápojů a pokrmů zařaďte Ženšen. Dokáže mnohem víc, než civilizační drogy, a hlavně bez vedlejších účinků a drogové závislosti.