Adrenalin, zábava, smysl pro střelbu a vítězství, to všechno můžete zažít. K tomu všemu můžete střílet po lidech. Ani nevíte, jaké je to odreagování. Není nastavena žádná věková hranice, takže přijít může kdokoliv.

  Aztec (12)

  • Laser games v Praze může navštívit kdokoliv. Nejenom z našeho hlavního města, ale velice rádi vítáme i další návštěvníky, kteří si přijdou užít trochu zábavy a pořádného adrenalinu. Natřete to domácím týmům a ukažte jim, kdo je tady pánem! Nic nepodceňujte a složte tým ze zkušených hráčů, jen tak můžete zvítězit. Přijíždí k nám lidé, děti i dospělí ze všech koutů naší republiky. Utvářet týmy mohou i nezkušení hráči. Ještě jste to nikdy nehráli? Jste začátečníci? To vůbec nevadí, bude více legrace. Utvoříte dva týmy, které budou soupeřit proti sobě. Vezmete si do rukou zbraň a na sebe výstroj a poté budete vpuštěni do arény. Tu si předem můžete vybrat hned ze dvou typů.

  Vybírejte ze dvou arén

  Ještě si pod pojmem laser game nic nepředstavíte? Jedná se o arénu, ve které se pohybují dva týmy. Týmy mohou mít různý počet hráčů, počtem by ale měly být oba týmy vyvážené. Čili se nestává, že by jeden tým měl dva členy a proti nim by stál tým o deseti členech, to by vás ani nebavilo. Takže se podle počtu hráčů utvoří týmy. Rozhodnete si, kterou arénu si vyberete, buďto se může jednat o Tajemný labyrint nebo o Aztécké ruiny. Jakmile máte vybranou arénu, vyberete si styl hry. Existuje celá řada variant pro začátečníky, pokročilé i experty.

  Hru můžete považovat za teambuilding. Už žádné nudné pracovní schůze, zkuste se odreagovat! Nadšení, pocit z dobré hry, a pokud se trefíte do soupeře, tak i příjemný pocit ze střelby, to všechno můžete zažít!

  skupina-mensi

  • Pozvat můžete kamarády, spolužáky, kolegy, fotbalový tým, ve kterém hraje, uspořádat netradiční narozeninovou oslavu, místo na pivo je pozvete na výjimečný zážitek, o kterém si ještě dlouho poté budete vykládat, třeba i u toho piva. Hrát mohou muži i ženy, takže i ženy se mohou přijít odreagovat. Je to příjemný pocit trefit se do někoho se zbraní v ruce, i když se jedná pouze o paprsek. Netradiční zážitek a možná ještě váš tým i zvítězí. Třeba budete zrovna VY ten hráč, který nasbírá nejvíce bodů za zásahy soupeřů.