Nechte si nábytek postavit na míru

  Pokud hledáte nábytek, který vám zajistí dostatek úložného prostoru, skvěle zapadne do interiéru, bude mít moderní design a přizpůsobí se vašim možnostem a představám, tak zřejmě máte na mysli vestavěné skříně Praha 10.
  Jejich hlavní výhodou je fakt, že si je můžete udělat na míru prostorům i představám. Takže v bytech a domech, ve kterých množstvím prostoru neoplýváte, se skvěle hodí. A nejen samozřejmě v malých prostorech, ale i v těch klasických a větších.
  manželská postel.jpg

  Získáte funkční řešení zařízení, které kromě praktické části splňuje také účel estetický a stane se tak dokonalým doplňkem interiéru.
  Úložné prostory jsou záležitost, která se řeší asi v každé domácnosti a nikdy jich není dostatek. Prostor zbytečně zabírají komody, skříně a skříňky a z interiéru se stává přehlcená místnost, která nijak neladí a nábytek ke všemu neposkytuje dostatek úložného prostoru.
  Vestavěné skříně Praha 10 splňují účel i estetický design a vyplní každý kousek místa prakticky a efektivně.
  Můžete si sami navrhnout nejen vrchní design, ale i vnitřní rozložení prostoru v nábytku na míru. Kromě polic si můžete zadovážit také závěsné systémy, drátěné systémy, šuplíky či volný prostor na odkládání větších předmětů a podobně. Přesně tak, jak se vám to hodí, jak potřebujete a chcete.
  Vrchní design je rovněž podle vašich představ a přizpůsobí se i stávajícímu interiéru. Můžou být celé dřevěné, se zrcadly nebo v kombinaci se sklem či s kovy.
  modrý pokoj.jpg

  A na náhodu nezůstane ani způsob otevírání, protože kromě klasického otevírání máte ještě možnost provedení posuvné.
  Ani atypické prostory o možnost nábytku na míru nepřijdou, protože je možné mít provedení i rohové.
  Ani kousek místa nezůstane nazmar a vy budete mít dostatek úložného prostoru a ještě získáte dokonalý design interiéru díky modernímu vzhledu nábytku na míru.