Pěkné cestování

    Vzpomínám si, jak mě jednou můj přítel vytáhl na zimní dovolenou do Itálie. Abych pravdu řekla, tak jsem životě ještě nikdy nelyžoval a jenom jsem tady každý rok v zimě chodila na běžky, protože běžkování mě vždycky hodně bavilo. Akorát jsem nikdy nebyla na žádné zimní dovolené. Je mi třicet šest let a opravdu se přiznávám, že jsem žádnou zimní dovolenou vůbec nezažila a že jsem ani v životě nestála na klasických sjezdových lyžích, protože vždycky jsem dávala přednost běžkám, protože lyží se bojím, že někde spadnu na lyžích a zlomím si obě nohy a ruce. Jenomže prý to se bát nemusím, protože hodně lidí se toho obává, ale opak je většinou pravdou.

    Taky se nebojím létat letadlem.

    Prý zlomit si nohy na lyžích je skoro takové složité. Jenomže já si tohle nemyslím a myslím si, že zlomit nohu na lyžích je úplně jednoduché, proto jsem se přítele řekla, že si to ještě musím rozmyslet Však jestli na nějakou zimní dovolenou pojedu a jestli vůbec Stoupnu na lyže. Chvílí jsem se ještě přítele snažila přemluvit, jestli bychom nemohli jet třeba na letní dovolenou někam k moři, ale přítel řekl, že taky pojedeme, ale až v červenci. No to je ještě tedy dlouhá doba, než uvidím moře a písek! A nyní v prosinci chtěl jet na zimní dovolenou na lyže. Nakonec jsem tedy jela. A víte, jak to celé nakonec dopadlo?

    Často jezdím na dovolenou i sama.

    Stála jsem na lyžích sotva patnáct minut a věřte mi nebo ne, ale zlomila jsem si kotník. Křičela jsem bolestí a potom, když už jsem měla kotník fixovaný z nemocnice, tak jsem přítele tak seřvala a taky jsem mu všechno vyčítala, že přítel tedy raději z nemocnice utekl. Potom jsem se mu druhý den omlouvala, ale potom jsem zase popadla bezmoci díky bolesti. A příteli jsem řekla, že jsme na tu hloupou dovolenou neměli vůbec jezdit, že jsem tohle tušila, že si zlomím nohu nebo něco jiného. Sice to byl kotník, a ne celá noha, ale věřte mi, že takovou bolest už bych zažít opravdu nechtěla. A jaká je vaše oblíbená dovolená? Někdo dokonce nerad někam jezdí a raději si užívá klid doma.