Testosteron u muže

    Muži byli vždycky takoví, že měli hodně testosteronu. A víte, co je to vůbec testosteron? Je to hlavní mužský pohlavní hormon, a právě díky hormonu testosteronu jsou může takoví, jací jsou. Hormon testosteron taky určuje, jaký bude muž. Pokud má muž hodně testosteronu, tak bývá většinou více průbojnější a možná taky víc agresivnější. Pokud má muž hodně testosteronu, tak je velká pravděpodobnost, že bude mít i větší ochlupení. Ochlupení například na hrudníku anebo na zádech. Vy se nyní možná smějete, tady tomuto, co píšu. Ale věřte mi, že je to pravda. Kolikrát když jsem četla různé knihy a taky průzkumy, kdy se tímto právě velcí odborníci zabývali. Zabývali se, proč jsou muži takový, jací jsou. A myslím, že o tomhle jsou i velmi kvalitní knihy.

    Muži jsou hodně vášnivý.

    Já sama jsem si tuto knihu s radostí přečetla a jsem velmi ráda, že si ji přečetla i moje maminka, která vždycky měla za to, že muž je prostě muž. Ovšem taky záleží na mnoha faktorech. Pokud má muž taky hodně testosteronu, tak většinou bývá, že prý je přelétavý. O tomhle ale já vůbec nic nevím. Taky bych docela chtěla vědět, kolik testosteronu má třeba například můj přítel. Vůbec se v tom nevyznám. Znám akorát pouze takové příklady, o kterých mluví odborníci. A já si myslím, že jsou pravdivé. Nicméně ale muži jsou takoví, že si bez nich třeba já například nedokážu představit život.

    I muž umí být citlivý.

    Muži mi hodně v životě pomohli. Například, si taky pamatuji na svojí první velkou lásku. A byla opravdu perfektní a já na ní moc ráda vzpomínám. Nicméně jsou muži skvělý, ale taky jsou někdy hulváti. O nich bych ale raději nepsala, protože mi to vždycky zvedne krevní tlak. A s jakými typy mužů jste se setkali například vy? Já jsem měla asi velkou smůlu, protože jsem potkávala ponejvíce takové muže, že mě podváděli nebo stále byli v hospodě. Nyní jsem velmi ráda za to, že můj současný muž je zatím spolehlivý.