To pravé pro Váš milostný život

  Na začátku vztahu se teprve oťukáváte, zjišťujete, co se druhému líbí a možná experimentujete s nějakými pomůckami.
  Po delším čase ustoupí žár, zamilovanost, zavládne rutina a vy začnete přemýšlet, jak celý vztah oživit. Možná, že už ani jeden se nechcete vracet k počátečním zkouškám, protože to nějak nebylo ono, ale když některou z nich zkusíte oprášit, asi se podivíte, jak jiné a hezčí to tentokrát je. Důvodem je znalost těla vašeho partnera.
  O tom jediném to ale není.
  zamilovaný pár
  Vzpomínáte, jak jste se chvěla nedočkavostí, když jste povečeřeli při svíčkách, povídali si tlumenými hlasy, dlouhými pohledy do očí jste si beze slov vyznávali lásku a občas vzájemně o sebe „nechtěně“ zavadili?
  Navrhněte, že toto chcete znovu prožít, bez povídání o všedních starostech, o dětech, o práci. To jsou zabijácká témata veškeré romantiky.
  Jestli ale máte radši den strávený společnými činnostmi a jste přesvědčena, že je výlet, který bude bavit oba, nebo společné vaření, jen do toho.
  Pravda je, že když spolu vyrazíte na výlet na kole a po návratu naráz hupsnete pod sprchu, vzájemné mydlení vás určitě navnadí. Nemám sice nic proti koupelnové erotice, ale nechat zbylou činnost na později, stojí za to. Přesvědčte ho, ať vydrží.
  vaření ve dvou
  Příprava večeře, kdy jsou zapojeni oba, v pozadí hraje oblíbená hudba, skleničky na víno už jsou připravené, snad i nalité, občasný dotek při pohybu v kuchyni, jsou ty nejhezčí chvilky, které můžete považovat za milostnou předehru.
  Víte, že spousta žen využívá pomůcky, které je dostanou do nálady? Například Venušiny kuličky. Při pohybu těla masírují, prokrvují sliznici a až přijde ta správná chvíle, muž s nimi může partnerku více vzrušit. To pak bude jízda!
  Ráda byste začala den tím, že vám bude přinesena snídaně do postele? Večer si ji objednejte. Vyprávějte mu o svých tužbách, udělá, co vám na očích uvidí, ale není vševědoucí, musíte se o to podělit. Náruč natrhaných lučních květin (no, v zimě to asi nepůjde), procházka lesem, kde se po letech budete držet za ruce, nebo jízda na štangli jeho kola.
  Jděte do smíšené sauny, nebo se vzájemně masírujte. Nenechte se odradit jeho „vtípky“jako je nastavení neumyté nohy. Když uvidí, že to myslíte vážně, přistoupí na to. Jen je nervózní a stydí se. Ano, i po letitém soužití jsou místa, kde se muž cítí naprosto nejistý a rozpaky zakrývá „humorem“, nebo předstírá, že má „drsňáckou slupku“, kterou jste dosud neobjevila.
  Dříve jste rádi chodili tancovat? Jděte do toho znovu. Nevadí, že jste po dětech „nehorázně“ přibrala, on už také nevypadá jako ten hubený klučík, se kterým jste dováděli na parketu. Vždyť rychlejší kousky můžete vynechat a při pomalých romantických se k sobě můžete tulit jako před léty. Tanec je krásnou předehrou.
  Nenechte se odradit počátečními slovy, že tohle už máte dávno za sebou. Uvidíte, že si oba nakonec zamilujete sem tam okořeněný milostný život.