Úniková hra – to je zážitek, na který nikdo nezapomene

  Bojíte se rádi? Je vám příjemné, když vám vstávají vlasy hrůzou na hlavě, když cítíte mrazení v zádech a mravenčení prstů? Jste dostatečně odvážní, abyste se postavili zlu? V tom případě vstupte do únikové místnosti v Kolíně a rozehrajte svou únikovou hru! Bude jen a jen na vás, zda ji zvládnete úspěšně dokončit, rozluštit všechny záhady a zachránit své blízké. Máte na to devadesát minut, kdy můžete jednat. Ale nebojte se, nebudete v tom sami. Můžete si k sobě vzít až čtyři své přátele, kolegy z práce , anebo další blízké osoby. Ovšem pozor, vybírejte z těch, kteří mají pro strach uděláno, a které jen tak něco nevyděsí! Tajemná atmosféra, záhady a napětí, to všechno na vás čeká.
  domino hra
  Je tedy jasné, že se nejedná o zábavu pro slabé povahy, ale pro ty, kdo mají pro strach uděláno. A také pro ty, kdo mají bystrý úsudek a dobré logické myšlení. Anebo také pro ty, kteří jsou pohotoví a umějí dobře komunikovat, nebojí se rozhodovat. Jak je vidět, tak schopnosti každého druha ve vašem týmu se vám budou výborně hodit. Každý z vás do hry přinese něco důležitého, bez čeho se neobejdete, každý bude důležitý.
  ocelové dveře
  I proto se tato hra skvěle hodí pro posílení vazeb mezi vámi. Chcete-li se tedy lépe poznat se svými kolegy z práce a posílit svou spolupráci, tak neváhejte a rezervujte si svůj termín v únikové místnosti v Kolíně, kde budete konečně i vy moci zažít na vlastní kůži únikovou hru https://www.enigmaescape.cz/, o které se tolik mluví.
  desková hra body
  Jisté je, že se jedná o zkušenost, které rozhodně nebudete litovat. A pokud se vám hra bude líbit, tak není nic lepšího, než navštívit také její druhou variantu. Navíc, pakliže zrovna uvažujete nad tím, co dát svým blízkým jako ideální dárek, který si skutečně užijí, nadělte jim k narozeninám anebo pod stromeček právě dárkový poukaz na únikovou hru – jedná se o zážitek, na který nikdo nezapomene.