Což takhle luxusní plavbu?

  Plavby na výletních nebo dovolenkových lodích známe nejčastěji pouze z amerických filmů. K nám se tyto zájezdy dostaly nedávno, avšak i přesto všechno Čechy ihned uchvátily. Češi si navíc plavby ihned oblíbili a začali o ně mít velký zájem.
  zaoceánská loď

  Na světě existuje velká spousta přepravních společností, které se zabývají organizováním dovolených na luxusních výletních lodích. Jedná se vlastně o takové malé město na moři. Zázemí je navíc velmi rozmanité. Na každé lodi naleznete spoustu zábavy a hlavně aktivit, že vám zřejmě nebude jedna plavba k prozkoumání a užití všeho možného stačit.

  V letních měsících vás jistě potěší i venkovní bazény, které nemají pouze skluzavky, ale také tobogány a jiné vodní atrakce. Milovníci sportu si zde rozhodně přijdou na své. Mohou si totiž zahrát například golf, tenis nebo dokonce basketbal. Ten, kdo preferuje sluníčko, může relaxovat s klidem na lehátku a to s drinkem v ruce a k tomu všemu pod sebou mít několik pater lodi a celý oceán.
  luxusní jachta

  Kdo není fanouškem slunce, taky neodejde s prázdnou. Může se vydat na plavbu v nepřívětivém počasí a navštívit spoustu restaurací, barů, kasino nebo dokonce kinosály. Své si najdou všichni cestovatelé a to i těch nejrůznějších věkových kategorií. Od dětí až po seniory.

  Vysoký standard všech služeb je samozřejmostí, takže se určitě budete cítit jako členové té nejvyšší společenské vrstvy.

  A jak to vlastně všechno probíhá? Z České republiky se do daného přístavu dostanete autobusem nebo letadlem. Samozřejmostí je po celou dobu cesty po ruce česky hovořící delegát a to po celou dobu pobytu. Ubytování vám bude zajištěno v kajutě, kterou si u cestovní kanceláře předem vyberete. Jejich ceny se liší podle velikosti a vybavení. U lodi tohoto typu se ale nemůže stát, že byste byli z něčeho zklamaní.
  muž s kufrem

  Plavby většinou probíhají v lukrativních lokalitách, kde během 12 nocí a 14 dní navštívíte například Francouzskou Marseille, Barcelonu, Maltu, Rhodos, Řím a spoustu dalších. Nejedná se ale pouze o plavby, ale hlavně o užívání si na pevnině díky úžasným výletům. Zážitky získáte tedy nejen na lodích ale i na plážích. Je jen na vás, jestli se rozhodnete zvolit si cestu po Evropských destinacích nebo po takovém Karibiku.