Nůžkové stany jsou ideální pojistkou proti špatnému počasí

  Pokud se chystáte oživit veřejný prostor ve vaší obci, pak jste si na sebe vzali chvályhodný, ovšem nijak lehký úkol. Organizace takové větší veřejné akce není žádný med a nese s sebou spoustu komplikací. Nicméně pokud se vám vše podaří dotáhnout k cíli, dobrý pocit z vykonané práce vás jistě nemine.
  stan na festivalu
  Ať už pořádáte libovolnou akci od dětského dne až po sportovní utkání, musíte se vždy postarat o to, aby na místě bylo dostatek občerstvení, nezbytné sociální zázemí, zajímavý program, a samozřejmě také přístřešky pro případ špatného počasí.
  Větší venkovní akce totiž není možné pružně posouvat podle potřeby, takže je nezbytné počítat i s takzvanou dešťovou variantou a připravit se na situaci, kdy z čisté a jasné oblohy začne pršet. Vždyť nic není tak nevyzpytatelné jako právě počasí.
  Nicméně existuje jeden snadný a léty prověřený způsob, jak zajistit, aby vaše záměry žádné počasí neohrozilo. Pokud na místě postavíte kvalitní přístřešky v podobě nůžkových stanů, tak může být libovolné počasí a o účast se bát nemusíte.
  Můžete si pořídit anebo půjčit buď jeden anebo několik málo velkých stanů, které pojmou mnoho lidí, anebo spíše větší počet menších přístřešků. To už záleží na konkrétním charakteru akce a na vašem uvážení.
  V každém případě byste vždy měli zvolit takové přístřešky, které jsou opravdu kvalitní a nebudete se muset obávat ani o jejich stabilitu, ani o komfort návštěvníků i v případě, kdyby foukal prudký vítr anebo začalo intenzivně pršet.
  akce monster truck
  Kvalitní nůžkové stany musí mít opravdu stabilní, a přitom lehkou nosnou konstrukci a pevné, nepromokavé opláštění. Samozřejmostí je možnost odnímat bočnice anebo je rychle připevnit dle potřeby. Ideální je, pokud můžete stany nechat potisknout a zvýšit jejich atraktivitu zajímavým grafickým designem, což ocení především různé soukromé firmy, neboť se jedná o ideální způsob nepřehlédnutelné reklamy.