Kontrola bezpečí

    Kontrolní skříň světel je velmi důležitá, protože úplně všechno se musí pořádně kontrolovat. Já sama o tom vím své, když jsem zapomněla, tedy spíše zanedbala kontrolu dveří. Mám na jich alarm a málem se mi to stalo osudným. Jednoduše jsem se vykašlala na pravidelnou prohlídku dveří. nevím proč jsme to udělala, ale nechtělo se mi dávat další tisícovku za to, že mi někdo zkontroluje dveře. A to jsem udělala opravu velkou chybu. Kontrolní skříň světel je proto tedy velmi složitá, důležitá, a i když si myslíte, že všechno je ok, tak se nemyslete, že to tak být musí. Ne všechno je takové, jak se nám zdá.

    Máte vše v pořádku?

    Zdá se vám, že kontrolní skříň světel dokonalá a jako nová? Hm, možná si to myslíte, ale věřte mi, že to tak nemusí být, protože stačí aby byla malá chybička v systému a může být peklo a pohroma na světě. A to vy přeci nechcete. Kontrolní skříň světel je proto od toho, abyste si toho všichni vžili a dělali vážně pravidelné kontroly, které se vám dvakrát vrátí. Nicméně máte hlavně záruku, že když se vám světla pokazí a budete mít doklad o tom, že kontrola světel u vás byla, tak pak máte jistotu, že dostanete nějakou finanční náhradu, Pokud například kvůli špatné kontrole světel vyhoříte nebo se stane nehoda, za kterou vy nemůžete.

    Dejte si na práci pozor.

    A teď si představte, že kdybyste na pravidelné kontroly světel kašlali. A stala by se nějaká velmi nepříjemná nehoda. Co byste pak sami vy dělali? Museli byste si to pak všechno zaplatit sami. A nemohli byste se pak spoléhat na nějakou pojistku. No, možná, pokud máte nějakou velmi dobrou pojistku, tak možná by se to se dalo nějak okecat, ale nikdy fakt není všechno dokonalé. A tak bych si dala raději na všechno pozor a obětovala bych tisíc korun za kontrolní kontrolu světel. Věřte mi, že se vám to jistě vyplatí a budete tak jištění, že jsme kontrolu nezanedbali a máte všechny dokumenty v pořádku. Kontrolní skříň světel je tady od toho, aby se předešlo nehodám a taky požárům.