Poskočte si společně s dětmi

  Občas se neubráníte povzdechu, že vy jste si jako malí hráli mnohem více venku, než vaše děti. Lezli jste po stromech, běhali za míčem, skákali gumu, přes švihadlo a stavěli nejrůznější bunkry v lese. Dnes máme o naše děti mnohem větší obavy a máme tendenci je více kontrolovat. Neradi je necháváme bez dozoru a pouštíme samotné daleko od domu. To však neznamená, že jim nemůžeme dopřát perfektní zábavu i v domácím a bezpečném prostředí!

  sportovní zábava

  A rozhodně to neznamená, že je musíme nechat vysedávat u televizní obrazovky, nebo u monitoru počítače. Je třeba jim jen pořídit zábavné a atraktivní hrací prvky, které si získají jejich lásku. Přesně takovým prvkem je trampolína. Poskakování baví nejen děti, ale i celou řadu dospělých. Proto naleznete v nabídce i trampolíny 366, které mají vysokou nosnost a jsou odolné natolik, aby si s dětmi mohla poskočit i máma, nebo táta.

  Pozvání pro kamarády
  Vaše děti si rády zvou na návštěvu kamarády a vás mrzí, že se pak veškerá zábava odehrává za zavřenými dveřmi dětského pokoje. Trampolína je dostatečně velkým lákadlem, aby přitáhla děti ven na zahradu. Její pevná a odolná konstrukce umožní, dopřát zážitek hned několika dětem najednou a přidat se může i někdo z dospělých.

  hopsající chlapeček

  Dárek i pro vás
  A co je na skákání venku nejkrásnější? To, že se děti vrací domů příjemně unaveny natolik, aby se jim podařilo brzy usnout. Trampolína na zahradě je dárkem i pro dospělé, kteří si s její pomocí mohou dopřát příjemné večery plné soukromí. Dítka už budou spokojeně spát, vyčerpány dostatečnou fyzickou aktivitou.

  Zakupte včas
  I vy jste se jistě rozhodli pro pořízení trampolíny. S jejím objednáním neotálejte. V jarní a letní dny jsou skladové zásoby velmi rychle vyprodány a vy musíte čekat na doručení zboží. Trampolínu zakupte co nejdříve. Můžete ji darovat vašim dětem pod stromeček.