Rozlučka, jak má být

  Je spousta způsobů, jak se rozloučit se svobodou. Muži obvykle dávají přednost nezřízenému pití, ženy jsou povětšinou o něco střídmější, ale neplatí to vždy. V mnoha případech to bývá právě naopak. Pokud nechcete mít předsvatební rozlučku pouze o pití alkoholu, ale rádi byste ještě před započetím života v manželství zažili se svými přáteli něco zajímavého, určitě byste se měli snažit vymyslet něco víc než jen zarezervovat si místo v oblíbeném baru a objednat bečku piva. V případě, že se tím nechcete příliš zabývat sami, můžete tyto starosti přehodit na specializovanou agenturu, která vše naplánuje i zařídí. To však stojí moře peněz.

  práty

  Nechcete-li zbytečně utrácet, asi budete muset agenturu vynechat a přeci jen něco vymyslet sami. Má se jednat o, pokud možno nejlepší večírek vaše života, tak si do něj zakomponujte věci, které máte buďto rádi, nebo byste chtěli zkusit. A nemusí to být vůbec žádným způsobem spojeno s alkoholem. Mnoho budoucích ženichů a nevěst svou rozlučku se svobodou pořádá spolu, což dává smysl. Většina párů má i společné přátele, a navíc jedna větší rozlučka stojí obvykle více než dvě menší. A dvě hlavy vymyslí více než pouze jedna.

  alkohol

  Koně i motorky
  Co se týče předsvatebních večírků, ve fantazii se meze nekladou. Milovníci raftu mohou pozvat přátele na sjíždění řeky, obdivovatelé koní si pak naopak mohou vyzkoušet, jaké je to vidět svět z koňského hřbetu. V případě, že nechcete příliš utrácet, ale zároveň nechcete rezignovat na zábavu, slavte na bowlingu nebo v kulečníkové herně. Stačí pouze provést rezervaci v dostatečném předstihu. Hitem posledních let jsou Laser games, což je moderní obdoba oblíbeného paintballu. Na rozdíl od něj ale zásahy laserem nejsou bolestivé ani nebarví. Navíc si pak po hře můžete dopřát na baru drink, což vždy potěší. Zvláště pokud budete patřit do vítězného týmu.