Každý se vás ptá, kam jedete na dovolenou?

  I vy se potýkáte s tím, že se vás pořád někdo ptá na to, kam pojedete na dovolenou? Jsou lidé, kteří jsou tak natěšeni na svou dovolenou, že se musí neustále ptát i ostatních, jestli někam jedou případně kam, apod. Lidé, kteří položí tuto otázku, se těší zejména na to, až se jich někdo na oplátku zeptá, kam mají v plánu zavítat oni, protože rádi svou radost z něčeho takového sdílí s ostatními.

  Ne všem je ale příjemné, pokud se jich někdo neustále ptá na to, jestli jednou někam na dovolenou, když na něco takového například nemají peníze, protože musí z nějakého důvodu šetřit na věci jiné, jako je například jejich dům.

  dovolená u moře

  Jsou lidé, kteří jsou ze začátku schopni něco takového druhým vysvětlit, ale pokud se jich ten samý člověk o pár dní později opět na takovou dovolenou zeptá, může daný člověk již vyletět z kůže, protože moc dobře ví, že danému člověku již vysvětloval důvod, proč nikam na dovolenou nejede a to jen pár dní zpět. Na jednu stranu je potřeba brát to tak, že daný člověk mohl již zapomenout na to, že se vás ptal, protože toho má například hodně, ale na druhou stranu je pochopitelné, že je z toho člověk nesvůj, když se ho pořád někdo na něco takového ptá.

  Bohužel ne každý si může dovolit jezdit na dovolenou a to ještě například na více, než jednu dovolenou za léto.

  dítě a otec

  Pokud se ještě navíc jedná o pár, kdy jeden ze dvou studuje, je jasné, že si nějakou tu dovolenou někde u moře nebudou moct jen tak dovolit a to zejména, pokud ten, který studuje, je proti tomu, aby druhý platil celou dovolenou. I takoví lidé mezi námi jsou. Člověku mnohdy nezbývá nic jiného, než to všechno překousnout a čekat na to, až uplyne léto a nikdo se ho již na něco takového nebude nějakou dobu ptát. Je ale pravda, že jsou mezi námi i tací, kteří jezdí na dovolené i v zimě, takže jsou schopni člověka s danou otázkou provokovat klidně po celý rok. Je potřeba jen doufat, že se právě vám něco takového vyhne.